864557858

7 dalykai, kuriais nederėtų dalintis „Facebook“

By: | Tags: | Comments: 0

Jeigu naudojatės internetu (o jei ne, tai aš nesuprantu, kaip jūs skaitote šį tekstą), jūs, be abejo, pastebėjote, kad yra gana daug žmonių, kurie deramai nesugeba juo naudotis. Žmonių padermė privalo prisiimti dalį kaltės už išsakomas kvailystes tiek internete, tiek kitoje viešojoje erdvėje, tačiau be viso to dar atrodo, kad yra esminių spragų mūsų socialinės žiniasklaidos priemonių naudojimo raštingume.

facebook

Taigi prieš įkeldami kažkokį vaizdo klipą, memą ar asmenukę į „Facebook“ (ar į „Twitter“, „Instagram“, „Tumblr“, „Snapchat“), paklauskite savęs, ar ta medžiaga atitinka vieną ar keletą iš žemiau nurodytų kriterijų. Galbūt tai padės apsisaugoti nuo ateityje galinčių užgriūti bėdų?

1) Tai yra jūsų padaryto nusikaltimo įrodymas

Jau nebebūna nė dienos, kad neišgirstume kokios nors istorijos apie kvailus vagis, atsitiktinai demaskavusius save – tarkim, nusifotografavusius pavogtu telefonu (kažin, ar verta tuo girtis). Mes suprantame, kad jums malonu žaisti su neteisėtai gautu žaisliuku, tačiau vienas iš nuostabių dalykų, susijusių su išmaniaisiais telefonais, yra tas, kad jie gali būti prijungti prie debesijos paslaugų. O jei „iCloud“ nesugeba užtikrinti, kad prieš telefono objektyvą apsinuoginusi Jennifer Lawrence jaustųsi saugiai, kokių vilčių galite turėti jūs?

Taip pat pasistenkite nepateikti įrodymų, kad jūs priklausote kokiai nors gaujai, auginate kanapes, duodate nepilnamečiams svaigalų ar kankinate gyvūnus.

Daugiau skaitykite: it.lrytas.lt/