864557858

Google nori sumažinti Samsung įtaką Android rinkoje

By: | Tags: | Comments: 0

Šiuo metu Android mobilių įrenginių gamintojai laiko garbės reikalu diegti savo firmines programėles bei joms specialiai skirtas el. parduotuves. Kompanijai Google tai neretai tampa galvos skausmu, nes taip prarandama jos sukurtos ekosistemos kontrolė. Tačiau situacija gali pasikeisti, rašo puslapis Business Insider.

androidas

Google ypač neramina kompanijos Samsung įtaką Android ekosistemoje: korėjiečių elektronikos gigantas jau kuris laikas dominuoja mobilių įrenginių rinkoje, kurioje aktyviai proteguoja savo vartotojo sąsają TouchWiz ir eilę firminių programėlių.

Leidinio teigimu, iš patikimų šaltinių gauti konfidencialūs duomenys rodo, jog Google greitai žada pakeisti reikalavimus Android įrenginių gamintojams. Turėtų atsirasti naujas reikalavimas: gamintojai privalės į savo įrenginius diegti mažiausiai 20 Android programėlių ir jas rodyti taip, kad vartotojas lengvai pastebėtų.

Taip pat Google planuoja uždrausti tam tikrus operacinės sistemos modifikavimo būdus, kuriuos mėgsta daryti eilė garsių gamintojų. Šių žingsnių tikslas yra pasiekti žymiai mažiau fragmentuotos ekosistemos. Savo ruožtu, ekspertai tokiuose žingsniuose įžvelgia Google įtakos didėjimą.

Daugiau skaitykite: faceit.lt