864557858

HTC One M8 korpusą sulenkti lengviau, nei iPhone 6 Plus

By: | Tags: | Comments: 0

Nevyriausybinė organizacija Consumer Reports, nusprendusi savarankiškai atlikti išmaniųjų telefonų korpusų lenkimo eksperimentą, išsiaiškino, kad sulenkimo testus prasčiausiai ištvėrė HTC One M8, o ne iPhone 6 Plus, dėl kurio „virtimo bumerangu“ prasidėjo masinė isterija.

Consumer Reports atstovai sukūrė presą, kuris tam tikra jėga spaudžia išmanųjį telefoną. Kartu įrenginys leidžia apskaičiuoti jėgą, kurios užtenka tam, kad telefono korpusas būtų išlenktas taip, jog ekranas iškristi iš rėmelio. Eksperimentas buvo atliktas po to, kai socialiniuose tinkluose įsiplieskė ginčai dėl naujųjų iPhone lankstymosi problemos.

auti rezultatai rodo, kad lengviausiai sulankstomas išmanusis telefonas – tai HTC One M8, o tam užtenka apie 32 kg spaudimo. Ekranas nuo korpuso atsiskyrė, kaip spaudimas pasiekė 41 kg.

iPhone 6 deformacijai pasidavė, esant 32 kg, o ekranas už korpuso ribų atsidūrė, esant 45 kg spaudimui. iPhone 6 Plus rodikliai sudaro atitinkamai 41 kg ir 50 kg.

Tarp kiečiausią korpusą turinčių išmaniųjų telefonų atsidūrė Samsung Galaxy Note 3, LG G3 ir iPhone 5. Pastarasis daug trumpesnis už naujuosius iPhone, o tai reiškia, kad spaudžiant ta pačia jėga, išlenkimo taškuose patiriamas mažesnis spaudimas. Testų nugalėtoju tapo Galaxy Note 3, kuris deformavosi ir neteko ekrano, esant 68 kg spaudimui.

Daugiau skaitykite: faceit.lt/