864557858

Interneto svetainių kūrimas

tinklalpiai

Kaip ir įmonės ofiso įrengimui – interneto svetainei reikia skirti didelį dėmesį. Juk tai Jūsų įvaizdis internete!

Renkantis kas kurs jums svetainę, nereikia skubėti ir pulti į kraštutinumus. Mėgėjas gali svetainę sukurti ir už kelis litus, už parašą praktikos dienoraštyje ar net už gaivųjį gėrimą, kurio įsigijimui reikia asmens tapatybės kortelės. Tačiau svetainė nepasižymės nei funkcionalumu, nei dizainu, bus kaip paklodė ant lovos.

Mūsų įmonė kuria svetaines profesionalus programuotojai, kurie įvaldę visas reikiamas technologijas, programavimo kalbas, reikalingas svetainių kūrimui. Mūsų programuotojai pastoviai tobulina savo žinias kvalifikacijos kėlimo kursuose. Kiekvieno mūsų specialisto maigyklių maigymo praktika siekia 10 ir daugiau metų.

Pagrindiniai geros interneto svetainės požymiai:

  • funkcionali interneto svetainės architektūra (išdėstymas);
  • tinkamos ir svetainės turinį atitinkančios iliustracijos;
  • lengvas informacijos pasiekiamumas; patogi ir aiški navigacija;
  • tvarkingumas;
  • spalvų sintezė;
  • dizaino vientisumas visose svetainės puslapiuose ir kt.

Svetainę kiekviena įmonė privalo turėti todėl, kad internetinė svetainė tai marketinginė platforma kuri kainuoja mažiau nei vienas statistinis darbuotojas jūsų organizacijoje per metus, o dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus. Priėmus sprendimą kurti internetinę svetinę reikia atsidėti iš širdies. Derėtų nuspręsti ar jūs reprezentuosite savo organizaciją, ar imsitės kurti prekių katalogą ir “artikuliuosite” įmonės produktais, o gal nuspręsite uždaryti vieną funkcinių skyrių ir atidarysite elektroninę parduotuvę. Prieš pradedant kurti internetinę svetainę dera nuspręsti kokią funkciją atliks internetinė svetainė, privalu internetinės svetainės projektą įtraukti į organizacijos, įvaizdžio, marketingo ir pardavimų strategijas. O iš ties svarbiausia sukurtai internetinei svetainei suteikti motyvacijos dirbti ir reprezentuoti jūsų organizaciją, kalbėtis su klientas pašnabždomis ir garsiai, o galiausiai atnešti jums pelną.

interneto-svetainiu-kurimas

Mūsų organizacijos specialistai gali sukurti visų trijų tipų internetines svetaines. Padėsime jums nuspręsti kokios internetinės marketinginės projekcijos imtis, kad ši tiksliausiai ir racionaliausiai atliktų darbą. Internetinę svetainę arba elektroninę parduotuvę sukursime su turinio valdymo sistema. O tai reiškia, kad nebūsite priklausomi nuo mūsų. Sukūrus internetinę svetainę, svetainę gausite su prisijungimo duomenimis, nuotraukas ir aprašymus, naują informaciją įkelti ar ištrinti galėsite patys. Taigi paklauskite savęs ar užteks būti tyliomis ir perdėm švelniomis pelytėmis ir likti rinkos paribyje, o gal jau laikas tapti stabiliu rinkos lyderiu , kuris kaip liūtas organizuoja tropikų savanos gyvenimą. Susisiek su mumis, kad mes galėtume tau padėti!